Domov sociálnych služieb
prof. Karola Matulaya
pre deti a dospelých

Adventné tvorivé dielne (2017)

Zverejnené na stránke: 2. decembra 2017 | Oznam zverejnil:

Dňa 02. decembra 2017, v čase začínajúceho vianočného stíšenia sa u nás konali Adventné tvorivé dielne. V priestoroch nášho zariadenia vládla predvianočná a zároveň tvorivá atmosféra. Každý návštevník, ktorý sa rozhodol túto sobotu využiť príjemne a zmysluplne, mal možnosť si vlastnoručne pripraviť vianočné ozdoby, vyskúšať si svoju fantáziu a tvorivosť pri maľovaní na sklo či textil,  napiecť a ozdobiť medovníky alebo pripraviť vianočnú ikebanu. Deti sme tiež potešili maľovaním na tvár.

Na vianočnom punči si mohol pochutiť každý, lebo v našom bufete sa podávali dva druhy – alkoholický a nealkoholický.  Veľký úspech mali už tradične chlebíky s masťou a cibuľou a s oškvarkovou pomazánkou.

Na svoje si prišli všetky vekové kategórie, lebo okrem tvorivého vyžitia si návštevníci mohli posedieť v príjemnom prostredí a pozrieť si záznamy z našich akcií, vypočuť si vianočné koledy a ochutnať  vianočné pečivo a koláčiky. Veľa chutných i  bezlepkových sladkých pokušení priniesli i niektorí rodičia.

Veríme, že touto tradičnou akciou sme umožnili mnohým návštevníkom Tvorivých dielní kreatívne a príjemne stráviť čas očakávania Vianoc.

Text: I. Bezáková, Foto: J. Farkašová, E. Forgáč

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA-- KONIEC OZNAMU --