Domov sociálnych služieb
prof. Karola Matulaya
pre deti a dospelých

Gerulata cup (2017)

Zverejnené na stránke: 11. novembra 2017 | Oznam zverejnil:

V dňoch 9. – 11. novembra 2017 sa konal v Rusovciach 18. ročník stolnotenisového turnaja GERULATA CUP. Vedľa seba súťažili žiaci základných a špeciálnych škôl, tiež muži a ženy z Domovov sociálnych služieb z Bratislavy. Hlavným organizátorom tohto turnaja boli Kresťanská liga pre pomoc mentálne postihnutým na Slovensku a ZŠ v Rusovciach pod záštitou starostu Mestskej časti Bratislava – Rusovce Dušana Antoša a primátora hlavného mesta SR Bratislava Milana Ftáčnika.

Domov sociálnych služieb prof. Karola Matulaya reprezentovali Mojmir Cikrai, Boris Hajduch, Ivana Vančová. Prvý deň súťažili muži v štyroch skupinách systémom každý s každým.  Prví dvaja z každej skupiny postúpili do osemfinále potom  do semifinále finále a o tretie miesto male finale o umiestnenie, a zeny hrali v jednej skupine. V piatok vo finálovej skupine Ivana Vancova skoncila posledna, Mojmir Cikrai tiez v muzskej skupine posledny a Boris Hajduch stvrty tesne mu uslo podium.

Kazde zariadenie dostalo symoblicky mali pohar za ucast. Celkovo pohar vyhrala Merema Modra a vyhrali prve dve miesta a tretie miesto obsadila Javorinska zasluhou jej muzskeho zastupcu.

O rok sa zucastnime opät budeme trenovat aby obstali lepsie ako tento rok musime zmobilozovat sily a hlavne trenovat aby sme boli lepsi aby sme maximalne zlepsili svoje vykonny a sily.

Text: B. Hajúch (skupina F)

 -- KONIEC OZNAMU --