Centrum sociálnych služieb
prof. Karola Matulaya
pre deti a dospelých

Poďakovanie

Zverejnené na stránke: 27. júna 2017 | Oznam zverejnil:

Milí rodičia, milí Matuayovci a priatelia DSSpKM!

Z úprimného srdca Vám a Vašim deťom ďakujem za milé gratulácie, nádherné kytice kvetov, milé darčeky a prekvapenia, ktoré ste mi darovali, za Vaše  slová vďaky a uznania. Veľmi si to vážim.

Tak, ako som vyše 20 rokov rada a s láskou rozdávala všetkým moje srdce, životné, športové vedomosti a skúsenosti, tak sa mi od Vás a našich milých Matulayovcov dostalo veľa milých slov, úsmevov, pohladení aj objatí, ktoré mi po celé tie roky dodávali silu, motiváciu a elán do práce. Naši klienti  ma naučili trpezlivosti a vzájomnému pochopeniu.

Teší ma, že som dostala životnú príležitosť pracovať práve v tomto zariadení v kruhu milých kolegýň a kolegov. Myslím tým nielen zamestnancov úseku výchovy a sociálnej práce, ale aj úseku zdravotného, technického aj ekonomického. Navzájom sme si odovzdávali rady, skúsenosti, boli sme si oporou pri práci.

„Pyžamová párty“, ktorú oficiálne zamestnanci pripravovali sa zmenila na milú rozlúčku pri príležitosti môjho odchodu do dôchodku. Pripravovali ju všetci tajne a potichu, aby ma prekvapili. To sa im teda podarilo. Dostala som tóóóľko darčekov, že ak si každý deň jeden pozriem, bude to ako vianočný kalendár. (Možno aj na dlhšie.) ?

Ešte raz za všetko srdečne ďakujem a prajem Vám príjemné leto.

S úctou Beata Paveleková

PS: A nezabudnite, že šport a pohyb je pre život dôležitý. ?

Bratislava dňa 27. júna 2017­­­­­­­-- KONIEC OZNAMU --