Domov sociálnych služieb
prof. Karola Matulaya
pre deti a dospelých

MDD (2016)

Zverejnené na stránke: 1. júna 2016 | Oznam zverejnil:

Áno, áno…Deň detí v našom zariadení je stále aktuálny. Detí máme dosť a zábavy si občas tiež užijeme. Pre istotu sme zavolali aj kolegyne – čerstvé maminy na rodičovskej dovolenke – nech nezabudnú, ako vyzerá ich pracovisko  v tomto čase. Pripravili sme krásne počasie, hojdačky, preliezky, trampolínu a odrážadlá – všetko  čakalo na vytešené deti v záhrade spolu s občerstvením.

A keď sa k programu  pridal Dr. Klaun – bola to milá, veselá akcia. Terezka sa tak vžila do role babky z rozprávky, že sa nemohla ani prestať smiať. Maxík sa nedal zahanbiť a tiež prispel svojou divadelnou kreáciou. Rianka a Fery sa nenechali rušiť pri svojich zábavkách a Matúška sa nám podarilo presvedčiť sedieť na stoličke trochu dlhšie, ako sa Dr. Klaun stihol predstaviť. Viki sa aktívne zapájal do komunikácie s klaunom, hoci on to netušil, lebo nerozumel jeho natívnej angličtine. A naše Ninky si samozrejme nenechali ujsť  možnosť vypočuť si klavírny doprovod naživo.

A potom sa už len pobehovalo po ihrisku, tancovalo na detské pesničky, piknikovalo v altánku a všetci pracovníci mali oči na stopkách, aby túto príjemnú chvíľku nepokazilo nejaké nemilé prekvapenie. To sa im podarilo zabezpečiť – za čo im patrí veľká vďaka!

Všetko sa vydarilo a verím, že to vidíte aj na fotkách.

Text a foto: ÚDaA DSSpKM

5 6 7 8 2 1 3 4-- KONIEC OZNAMU --