Domov sociálnych služieb
prof. Karola Matulaya
pre deti a dospelých

Privítanie nového auta (2013)

Zverejnené na stránke: 4. novembra 2013 | Oznam zverejnil:

29. október 2013 sa stal naším veľkým dňom – splnil sa náš veľký a niekoľkoročný sen – privítali sme naše nové auto Citroen Jumper II.

Dôstojne sme sa však spoločne rozlúčili s naším starým autom – Citroenom Jumperom I. S nostalgiou sme si pospomínali ako dobre nám auto od roku 1995 slúžilo celých 18 rokov. Nápisy na aute svedčali o tom, kam všade nás po celom Slovensku a susedných krajinách doviezlo. Za sprievodu piesne od Elánu „Že mi je ľúto“ staré auto odchádzalo na „zaslúžený odpočinok“. Nové auto vyzdobené veľkou mašľou bolo našou pani riaditeľkou slávnostne pokrstené šampanským.

Všetci sme si Vineou spoločne pripili na bezpečné kilometre a nové výzvy s novým autom. pripili Vineou s prianím bezpečných kilometpre slávnostne odovzdali našej pani riaditeľke predstavitelia firmy … prosím doplniť. Pri tejto príležitosti sa nám prihovorila pani riaditeľka, potom nového „služobníka“ slávnostne pokrstila šampanským a nasledoval spoločný prípitok Vineou. Naše nové auto si mohli všetci obzrieť aj z blízka, sadnúť si dovnútra a poobzerať si moderný interiér. Všetci ocenili jeho priestrannosť i miesto pre invalidný vozík.

Na záver tejto malej slávnosti sa mnohí zúčastnení pozabávali na spoločnej diskotéke. Túto radosť sme mohli prežívať vďaka podpore MPSVaR SR a Bratislavskému samosprávnemu kraju, ktorý nám prispeli na nákup vozidla. Ďakujeme.

Text: Ľ. Beliančinová, E. Kruzslíková, Foto: E. Forgáč

 

01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12-- KONIEC OZNAMU --